Lajme

Njoftim, Kërkohet një shtëpi me qera 1+1 në zonën e Skelës Vlorë

Njoftim, Kërkohet një shtëpi me qera 1+1 e mobiluar me gjerat e nevojshme në zonën e Skelës Vlorë. Mesazhi i qytetarit.

Un jetoj ne Amerik nuk jetoj ne Vlore dhe mami per momentin ndodhet ne Itali shtepia na duhet ne fund te korrikut ose ne fillim te gushtit sepse ne ate periudh do jemi me Vlore . Kontaktoni në këtë numër telefoni\  +1 6309984035. Faleminderit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close