fbpx
Lajme

Njoftim, Para disa ditësh ka humbur një qen te Kasa Italia në Tiranë

Njoftim, Para disa ditësh ka humbur një qen te Kasa Italia në Tiranë, qeni është 9 Vjec dhe quhet Toto, dhe tek njëri sy nuk shikon mirë e ka problem.Toto nuk mbijeton dot në një familje tjetër përjashta..Do tju lutesha shumë shkruan zonja, edhe me kaq pak forcë të shpirtit të tij që mund ti ket mbetur, kushdo që e ka gjetur apo e gjen Toton ju LUTEMI ta riktheni qoftë edhe me një shpërblim. Nuk mundemi të jetojmë pa Toton, fëmijët po e përjetojnë cdo natë shumë keq.Prandaj ju lutem me gjithë shpirt nuk duam që edhe këto pak vite që I kanë mbetur qenushit tonë ,mos të na vuaj nëpër rrugë, apo te persona që nuk i njef përfundon një zonjë nga Tirana.Për cdo informacion në lidhje me qenin shkruani te inboxi I Vloralajme apo te inboxi I VloraNews.Faleminderit

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button