Lajme

Njoftim, Shitet hyrje 2+1 kati i tetë në Vlorë, detaje-video

Njoftim, Shitet hyrje në një apartament 116 m2 kati i tetë në rrugën e Cipajve Vlorë përballë Big Market,  me cmim deri në 57 mijë euro dhe me dokumenta dhe e pamobiluar .

Kontaktoni në  inbox  për më shumë detaje.Faleminderit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close