Lajme

Njoftim. Shitet shtëpia te lagjia Partizani në Vlorë

Njoftim. Shitet shtëpi dykatëshe te lagjia Partizani në Vlorë. Shtëpia është e re dhe me dokumenta. Për më shumë informacion kontaktoni me familjarët në këtë numër telefoni\ 0696292017. Faleminderit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: