fbpx
Lajme

NJOFTIM URGJENT! Ka humbur një qen i bardhë në Vlorë me pulla kafe, me trup të vogël,500.000 lekë të vjetra shpërblim

NJOFTIM URGJENT! Ka humbur një qen i bardhë me pulla kafe, me trup të vogël. Përkatesish ky që shihni në foto. Qeni quhet Spinxho dhe mendohet se ka humbur pranë rrugës që shkon për në ‘Kuzum Baba’, te Ish-Parku i mjeteve të Firmës Duka. Kush e ka gjetur ose ka informacion është i lutur të kontaktojë në numrin e cel: 068 203 5670. Kundrejt një shpërblimi prej 500.000 (peseqind mije). lekë të vjetra shperblim

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button