fbpx
Lajme

Njoftim urgjent! Ndihmoni familjen të gjejë këtë vogëlush që ka humbur

Një fëmijë i moshës 4 vjeçare ka humbur në zonën e Shkozës në Tiranë, pranë banesave sociale.

Denoncimi është bërë nga familjarët e tij në polici, të cilët nuk kanë asnjë informacion për fëmijën e tyre prej orës 16:30 të pasdites së sotme. Familja thotë se Klodian Ashini kishte veshur një bluzë të kuqe dhe pantallona të zeza.

Për çdo informacion rreth tij ju lutemi të kontaktoni në numrin e celularit 0686375145. /Ora News.tv/

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button