Lajme

NJOFTIM/ Vlorë, kërkohet të blihet një shtëpi 2+ 1, cmimi rreth 31 mijë euro!

Vlorë, Njoftim, kërkohet të blihet nje hyrje 2+ 1, cmimi duhet të jetë rreth 31 mijë euro! Pallati të jetë i disa viteve para, zona nuk ka rëndësi,  vetëm të korospondoj me cmimin pasi kështu i kam arsyet dhe nuk mund ta blej më shumë. Të interesuarit të kontaktojnë redaksinë e Vlora News.al ose në mesazhe në FB. Faleminderit për mirëkuptimin!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: