fbpx
Lajme

Noizy vijon koncertet me ‘Schiuma party’, të ngjeshur njeri me tjetrin pa maska (Video)

Qytetarët mesa duket nuk duan t’ja dinë për Covid-19, mjafton të kërcejnë e kënaqen nën ritmin e muzikës. Në rrjete sociale, Instgram, shumë të rinj kanë publikuar sot foto dhe video gjatë koncertit të Noizyt në një nga klubet e bregdetit shqiptar. Nga pamjet shihet që qytetarët nuk mbajnë as distancë e as maska, por kërcejnë ashtu afër njeri-tjetrit, duke menduar se shkuma do shërbejë si dezinfektant.

Noizy vijon koncertet me ‘Schiuma party’, qytetarët nuk pyesin për Covid-19, të ngjeshur njeri me tjetrin pa maska (VIDEO)
Publikuar tek: FCB-BOMB, më 20:27 01-08-2020
Noizy vijon koncertet me ‘Schiuma party’, qytetarët nuk pyesin për Covid-19, të ngjeshur njeri me tjetrin pa maska (VIDEO)

Koncerti i Noizyt
Qytetarët mesa duket nuk duan t’ja dinë për Covid-19, mjafton të kërcejnë e kënaqen nën ritmin e muzikës. Në rrjete sociale, Instgram, shumë të rinj kanë publikuar sot foto dhe video gjatë koncertit të Noizyt në një nga klubet e bregdetit shqiptar. Nga pamjet shihet që qytetarët nuk mbajnë as distancë e as maska, por kërcejnë ashtu afër njeri-tjetrit, duke menduar se shkuma do shërbejë si dezinfektant.

Kjo nuk është hera e parë që të rinjtë shihen duke mos respektuar masat anti-covid në koncertin e këngëtarit të njohur. Kujtojmë që sot ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i bëri apel gjithë të rinjve se duhet të shmangin festat dhe grumbullimet pasi po bëhen shkaktarë të përhapjes së infeksionit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button