fbpx
Lajme

Nxirren ar mët në Fushë-Krujë, dy të plag.osur, një prej tyre femër

Dy persona janë plagosur me armë zjarri pak para mesnatët në Nikël të Fushë Krujës. Mësohet se të plagosurit sapo kanë mbërritur në Spitalin e Traumës. Nuk ka ende informacione zyrtare, ndërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Nga raportimet e para që vijnë nga spitali bëhet e ditur se një nga të plagosurit është femër. Dy të plagosurit janë identifikaur si Mariglen Haka dhe Shpresa Basha.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button