fbpx
Lajme

‘O i bukri i mamit, sa i bukuri qenke bërë ti’nëna e mbulon me puthje dhe përqafime Endri Dumanin

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një video në rrjetet sociale, ku Endri Duamani takohet me nënë tij pas më shumë se gjashtë vitesh qëndrim në kapin Al Hol. Në këtë video, nëna e mbulon me puthje dhe përqafime e po ashtu dëgjohet t’i thotë djalit se është bërë shumë i bukur. Ky i fundit është mjaft i hutuar, për shkak të çdo vështirësie që i është dashur të kaloi në kamp.

Ashtu si nëna e tij edhe familjarët e tjerë janë mjaft të emocionuar për rikthimin e Endrit në shtëpi. Po ashtu familja ka bërë apele dhe përmes medias, që ajo të pranojë të kthehet në Shqipëri, po duket se vajza është e ndikuar nga disa familje të tjera shqiptare, që janë në kamp, dhe që gjithashtu nuk kanë pranuar që të kthehen në vendin tonë, nga frika e një përballje të mundshme me drejtësinë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button