Lajme

“O pis,, ore qen”/ Mihal Kokëdhima kundër pushuesve: Ik nga prona ime!

Video ku Mihal Kokëdhima, pronar i restorantit ‘Panorama’ në Porto Palermo, kur hipën sipër një furgoni me turistë spanjollë dhe i dhunon, tronditi opinionin publik. Madje pamjet u publikuan edhe në mediat e huaja.

Ndonëse pamjet duken gati të pabesueshme, kjo sjellje e Kokëdhimës nuk është e re, të paktën kjo konfirmohet nga përshtypjet që turistët kanë lënë për biznesin e tij. 2.7 është vlerësimi për ‘Panormën’ në Google nga 6 që është maksimali.  Krahasuar me biznese të ngjashme në zonë, ky vlerësim është shumë i ulët, ndërkohë që komentet negative tregojnë sjelljen e pronarit me turistët.

Dhe Mihal Kokëdhima është rikthyer sërish në vëmendje pasi është filmuar duke u bërtitur disa pushuesve që kishin kaluar një gardh dhe ndodheshin në pronën e tij. Mënyra si ai iu flet këtyre personave është skandaloze me fyerje dhe sharje nga më të ndryshmet. Ik nga prona ime gjej rrugen nga te duash, ik ore pis o lango, ore qen hajde ktu po ta mbajti si mund te hipesh mbi gardh une e kam rrethuar ti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: