Lajme

Oh Zot çfarë t.merri, gruaja merr në telefon Policinë, e gjejnë në momentet kur burri po e…

Nje grua ne Durres kishte duruar mjaft dhe sot vendosi te gjeje zgjidhje. Policia e Durrësit parandalon përshkallëzimin e dh unës në një familje në qytetin bregdetar dhe arreston kryefamiljarin i cili rr ihte gruan ne sy te femijeve. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës në bashkëpunim me Specialistët e Policimit në Komunitet bënë të mundur ndalimin e shtetasit S.K., 47 vjeç, banues në Shkallnur/Durrës, pasi ushtronte dh unë të përsëritur në prani të fëmijëve ndaj bashkëshortes P.K., 40 vjeçe, Banues në Sh kallnur/Durrës. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close