Lajme

Operacion antidrogë nga Policia e Shtetit me urdhër të SPAK, të paktën 15 persona të arrestuar

SPAK po zhvillon një operacion antidrogë në Tiranë, Fushë Krujë dhe Durrës, ku janë arrestuar 15 persona.

Sipas burimeve deri më tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër arreste për prodhim dhe kultivim të bimëve narkotike në disa zona.

Bëhet fjalë për zona periferike të Tiranës, Fushë-Krujë, Krujë dhe Durrës. Operacioni është në vijim nga policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close