Lajme

Orikum, qytetari i bën thirrje tre personave që i morën portofolin (Video)

Ky mesazh ka mbërritur në redaksinë e Vlora News nga një qytetar:

Ju lutem 3 personave që morën portofolin dhe kthyen mbrapa, në rrugën Demokracia në Orikum të më sjellin të paktën dokumentat se paratë le ti mbajnë në mënyrë që të tërheq denoncimin nga policia e Vlorës.
Disponoj videot me fytyrat e plota të tre personave nga momenti qe morën dokumentat deri kur jane futur në rrugica! Ju lutem kontaktoni këtë numër: +355 69 528 2524.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close