Lajme

Orteku bllokon rrugën në Qafë Thore të Shkodrës, shikoni pamjet

Një ortek ka bllokuar mbrëmjen e sotme rrugën në Qafë Thore të Shkodrës. Autoriteti Rrugor Shqiptar publikon pamje nga vendngjarja ku mjete borëpastruese janë dërguar atje për të liruar rrugën.

“Në Qafë Thore po punohet me mjete borëpastruese dhe me forca të shtuara për pastrimin e një orteku që ka sjellë edhe bllokimin e rrugës puna do të vazhdojë pa ndalur derisa aksi të bëhet i qarkullueshëm për mjetet”, – njofton ARRSH.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close