Lajme

Pak momente para ndeshjes Bylis – Laçi, shembet rrethimi i stadiumit “Adush Muça”

Prag tragjedie në Ballsh. Para se të startonte ndeshja mes Bylisit dhe Laçit ka ndodhur një ngjarje që ka trembur të pranishmit. Për shkak të reshjeve të shiut një pjesë e murit rrethues të stadiumit “Adush Muça” është shembur.

Muri ka dëmtuar disa nga makinat e parkuara në rrugë, teksa për fat të mirë nuk ka pasur lëndime në njerëz.

Reshjet e shumta të shiut kanë sjellë edhe rrëshqitjen e dheut çka ka sjellë edhe rrëzimin e murit rrethues të stadiumit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close