fbpx
Lajme

Pak orë pas intubimit ndërron jetë 70-vjeçarja me koronavirus

Një 70-vjeçare me Covid-19 nga Elbasani ka ndërruar jetë në spitalin infektiv. Abc News raporton se e moshuara ka ndërruar jetë pak orë pasi është intubuar. Bashkë me të ishte infektuar edhe bashkëshorti i saj. Ky i fundit e ka fituar betejën me këtë sëmundje dhe ka dalë nga spitali. Tashmë ai ndodhet i karantinuar në banesë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button