Lajme

Pamje nga ishulli i Shurdhahut, Rama fton turistët që t’a vizitojnë (Video)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video nga ishulli i Shurdhahut në lumin Drin. Ai fton turistët që ta vizitojnë vendin.

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të ishullit të Shurdhahut (Sarda) në lumin Drin një destinacion spektakolar për tu vizituar, ju uroj një të dielë të mbarë ”, shkruan kreu i qeverisë në Facebook. Kjo është një rutinë e kryeministrit Edi Rama. Ai vazhdimisht publikon vende turisike nga Shqipëria, duke ftuar turistë të huaj edhe vendas.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close