Lajme

Pamje nga liqeni i Marinës në Belsh, ja mëngjesi i kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me disa pamje nga liqeni i Marinës në Belsh. Kreu i qeverisë shkruan se kjo është një pjesë e turizmit në vend.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të qendrës së re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh, pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ju uroj një të diel të qetë ”, shkruan Rama në Facebook.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: