Lajme

Pamje nga vendngjarja/ Gjaku mbulon rrugën në Vlorë, dy të plagosur në Bulevard (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 10.30 në aksin rrugor Vlorë-Skelë, pranë teatrit të qytetit. Si pasojë e përplasjes së një motorri dhe një biçiklete kanë mbetur të plagosur të dy qytetarët që lëviznin me to.

Plagë më të rënda ka marrë qytetari , rreth 65 vjeç, që lëvizte me biçikletë, i cili është transportuar për në spital. Aksidentet në bulevardin Vlorë-Skelë janë të shpeshta, si pasojë e rrugës së ngushtë dhe vështirësive në parkimin e makinave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: