Lajme

Pamje të rënda/ I preku padashje xhupin, babai shkelmon fëmijën në mes të rrugës në Tiranë

TIRANË – Rastet e dhunës ndaj fëmijëve janë kthyer fatkeqësisht në një fenomen të zakonshëm në Shqipëri. Akoma i rëndë është fakti kur ndodh brenda në familje, kur viti 2021 regjistroi një numër të lartë të rasteve të dhunës mes pjesëtarëve të familjes.

“JOQ” publikon një rast të djeshëm ku një fëmijë goditet me shkelm nga i ati në mes të rrugës pasi ky e prek pa dashje duke hedhur xhupin.

POSTIMI I JOQ: Dje tek rruga e dibres ishin familje. Shikojeni ca sjellje ndaj femijes dhe zonja nuk reagoi fare. Turp qe futemi ne 2022 me keto pamje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: