Lajme

Panairi i Librit thyen akujt mes PD-së dhe PS-së, shtrëngime duarsh dhe buzëqeshje mes kolegësh

Panairi i Librit i cili u çel dje në kryeqytet ka bërë bashkë deputetë dhe ish-deputetë të Kuvendit, përveç qytetarëve të shumtë në numër.

Një nga tendat më të vizituara ka qenë padyshim ajo ku ish-deputeti socialist Namik Dokle promovonte librin e tij, dhe ndante me miqtë përshtypje dhe shënime.

Në radhë për të shtrënguar duart me Doklen nuk kanë qenë vetëm ish-kolegët e tij socialistë, por edhe ish-ministri i Financave në qeverinë Berisha, Ridvan Bode, apo Agron Duka.

Po ashtu ky panair ka shërbyer që të shohim edhe njëherë dy nga ish-deputetet më jetëgjata në PS Arta Dade dhe Valentina Leskaj, të cilat duket se nuk kanë humbur aspak nga sharmi me të cilin jemi mësuar t’i shohim përherë. Sa mirë që ekzsitojnë librat, të paktën aty nuk ka ndasi ngjyrash dhe bindjesh politike.

Deputete dhe ish-deputete te PS-se behen bashke ne nje foto
Namik Dokle dhe Ridvan Bode shtrengojne duart

Fotot janë marrë nga Agim Rama

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close