fbpx
Lajme

“Para disa ditësh në bu.rg janë…”. Deputeti zbulon telefonatën me të bu.r.gosurit, deputetja sk.andalizohet: Ç’po bën, mos…

I interesuar për situatën e ndodhur në bu.rgun e Shënkollit, deputeti i opozitës së re, Alban Zeneli pyeti drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve Agim Ismailin, lidhur me masat që marrin për policët e bu.rgjeve që dhu.nojnë të bu.r.gosurit. “Pak ditë më parë në burgun e Shën Kollit ka pasur një ngjarje ku janë dhunuar në gjendje të rëndë dy të burgosur. Kjo gjë më është komunikuar me telefon dhe kam marr djeni se janë në gjendje të rëndë”, tha deputeti Zeneli. Ndërsa kryetarja e komisionit të sigurisë, Ermonela Felaj theksoi se deputetët duhet të kenë kujdes me telefonatat me të burgosurit, pasi mund të ketë pasoja me vonë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button