Lajme

Parashikimi i motit 18 Tetor

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme, sidomos në zonat veriore.

Temperaturat do të luhaten nga 7 gradë Celsius deri në 27 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 25 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 1 ballë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close