Lajme

Parashikimi i motit për javën, temperatura të pazakonta për nëntorin

Edhe kjo javë do të karakterizohet nga temperatura të larta dhe të pazakonta për stinën. Sipas meteorologëve, temperaturat e larta pritet të kenë një ulje të lehtë, ndërsa ato minimalet do të vijojnë të qëndrojnë të njëjta.

Gjatë kësaj jave moti do të vijojë të jetë i kthjellët dhe me vranësira të lehta.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close