Lajme

Parashikimi i motit për sot, ja sa do të arrijnë temperaturat

Moti do të jetë kthjellime në bregdet dhe vranësira të pakta në relievet malore gjatë ditës.

Temperaturat minimale do të luhaten 15-21 gradë në veri, ndërsa vlerat maksimale do të jenë me rritje 28-31°C në veri deri në 33-34°C në zonën e ulët dhe bregdet. Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close