fbpx
Lajme

Parashikimi i motit, si do të ndryshojnë temperaturat

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet fillimisht me vranësira dhe kthjellime, ndërsa gradualisht do rikthehen kthjellimet në të gjithë vendin. Era do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim e lehtë dhe mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzimi në dete i cili parashikohet i forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen: QYTETET  Temperaturat në °C

Shkodër 20/30 re diell, Kukës 16/24 re diell, Lezhë 21/31 re diell, Dibër 17/24 re diell, Durrës 20/30 re diell,Tiranë 21/31 re diell, Elbasan 20/31 re diell, Berat 17/32 re diell, Vlorë 23/31 re diell, Korçë 16/22 re diell,Gjirokastër 18/32 re diell Sarandë 21/30 re diell.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button