Lajme

Parashutisti bie në det! Ndihmohet nga pushuesit e plazhit (Foto)

Një parashutist ka humbur kontrollin ditën e sotme dhe për pasojë ka rënë në ujërat e detit Adriatik.

Mësohet se parashutisti ka rënë në bregdetin e Durrësit, duke trembur edhe pushuesit e tjerë dhe ka rrezikuar të mbytet. Në ndihmë të parashutistit kanë shkuar pushues, të cilët kanë arritur që ta shpëtojnë. Ata e kanë nxjerrë nga uji dhe i kanë dhënë ndihmën e parë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: