Lajme

Paratë mbushin trotuarin në Prrenjas, qytetarët turren me qese në dorë (Video)

Paratë kanë mbushur trotuarin në qytetin e Prrenjasit dhe banorët nuk i rezistojnë dot ‘lekut qyl’. Ashtu sikuse do bënim të gjithë,  banorët e qytetit që janë gjendur në vendin ku kanë rënë paratë, shfaqen të kërrysur duke i mbledhur me qese në dorë. Siç shihet në videon e publikuar nga ‘JOQ’ 4 persona po grumbullojnë paratë që gjenden në tokë. Nuk dihet se si kanë përfunduar ato para aty, dhe as sa është shuma e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close