fbpx
Lajme

Partia Demokratike në Sarandë feston sot 30 vjetorin e krijimit të saj

Partia Demokratike në Sarandë feston sot 30 vjetorin e krijimit të saj.

Në ceremoninë e rastit përshëndetën ish ministri Kosta Barka , drejtuesi politik i qarkut Vlorë Bujar Leskaj kryetari i degës Haria Mema dhe ish deputetia Nada Mecorapaj .

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button