Lajme

Pas OSHEE e ka radhën Posta/ Dhunohet drejtori i Postës në Lezhë

Një tjetër drejtor rajonal në Lezhë ka rënë pre e dhunës. Drejtori i Postës, Pjerin Çuku, u dhunua gjatë kësaj pasditeje nga disa persona në lagjen “Gurra” të qytetit të Lezhës.

Raportimet e para tregojne se z.Çuku ka marrë disa goditje dhe më pas është dërguar në urgjencën e spitalit të Lezhës. Vetëm pak ditë më parë u dhuna edhe drejtori i OSHEE, Edmir Përndreca në Tale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close