Lajme

“Paske qenë i vdekur për nuse”, Olta nuk i ndahet Luizit: Meqë e do kaq shumë merre prej dore e dilni bashkë

Dënimi nga Vëllai i Madh për t’u vendosur në  duket se po kalohet me sportivitet nga Olta. Ajo nuk i ka ndalur në asnjë moment ironitë me Luizin.

Olta i tha Luizit se paska qenë duke vdekur për një nuse dhe se dashuria po i prish atij lojën që kishte nisur.

Sipas Luizit, ai nuk ka çfarë të bëjë sepse vërtetë e dashuron atë vajzë, ndërsa Olta i tha se nëse vërtetë është kaq i dashurur me Kiarën, ta marrë për dore dhe të largohet bashkë me të.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close