Lajme

Patos/ Babai shkon i dehur në shtëpi, keqtrajton dy fëmijët e mitur

Një 46-vjeçar nga Patosi është arrestuar nga policia pasi në gjendje të d ehur ka d hunuar fëmijët e tij të mitur. Njoftimi i policisë: Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin K. T., 46 vjeç, banues në Rërës, Patos, pasi në gjendje të dehur ka keqtrajtuar fëmijët e tij të mitur 15 dhe 13 vjeç.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close