Lajme

PD voton sot kryetarin e partisë, 1435 anëtarë vetëm në Vlorë

Mëngjesin e sotëm nisën votimet për kryetarin e Partisë Demokratike. Mësohet se në Vlorë janë plot 1435 votues, të cilët do t’i drejtohen qendrës së votimit të ngritur pranë selisë së PD në Vlorë, për të zgjedhur kryetarin e ri.

Mësohet se votimi është hapur në 08:00 dhe vijon normalisht. Ndërkohë kujtojmë se në garë janë Lulzim Basha, Fatbardh Kadilli, Agron Shehaj dhe Edith Harxhit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close