Lajme

Për aksidentin e ndodhur ditën e diel në Levan-Vlorë, pranga për 40 vjeçarin

Arrest me b urg për Andrea Karraj. 40 vjecari i arrestua per aksidentin e ndodhur diten e diel në  autostraden Levan-Vlorë Ku dy te rinj humbën jetën dhe tre u p lagosën. Seanca e sotme është zhvilluar me dyer të mbyllura në gjykatën e Vlorës. Relatore ka qene gjyqtare Vjola Canaj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: