Lajme

Pêrdhùnoi adoleshenten, 28-vjeçari shqiptar në Britani lihet në bùrg (EMRI-FOTO)

Një shqiptar është arr estuar nga policia britanike, pasi akuzohet se ka përd hunuar një grua që ishte e d ehur. Mediat e huaja bëjnë me dije se shqiptari Ardit Cela është lënë në bu rg pasi ka ab uzuar se ksualisht me një vajzë adoleshente, e cila ishte e d ehur.

28-vjeçari kishte përd hunuar një vajzë, e cila ishte e duhur duke fjetur. Ngjarje e cila kishte ndodhur në 2018. Cela hyri në shtëpinë dhe në dhomën e saj, hoqi rrobat dhe u shtri në shtrat me të, duke e përd hunuar, teksa ajo nuk ishte e vetëdijshme. Shqiptari kishte mbaruar shkollën për infermieri, por nuk e kishte ushtruar si profesion në Angli, pasi nuk e dinte mirë gjuhën angleze. Autori Ardit Cela/newsbo mb

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: