Lajme

Përfshihet nga flaka magazina në Tiranë

Një magazinë në Tiranë në pronësi të shtetasit B.A është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:55 në rrugën “Hamdi Pepa”, ndërkohë që mësohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme material. Shërbimet e zjarrfikësve ndodhen në vendnngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

“Rreth orës 17:55, në rrugën “Hamdi Pepa”, ka rënë zjarr në magazinën në pronësi të shtetasit B. A., ku ka vetëm dëme materiale. Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit. Grupi hetimor punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close