Lajme

Përfshihet nga flakët “Fast Food-i” në Gjirokastër

Një “Fast Food” në pronësi të Agron Meços është përfshirë nga flakët në Gjirokastër. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, po vetëm dëme materiale.

Shkak për zjarrin mendohet të jetë bërë një defekt në motorin e frigoriferit brenda biznesit. Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close