Lajme

Përfshihet nga flakët kodra përballë plazhit në Ksamil

Një kodër pranë plazhit në Gjirin e Hartës është përfshirë nga flakët mesditën e sotme. Mësohet se zjarri po vijon prej disa minutash dhe janë djegur disa hapësira me pemë dhe shkurre.

Tymi arrin të shikohet nga turistët në plazhin e Gjirit të Hartës dhe nga “Pulëbardhat”. Mësohet se, zjarrfikëset janë nisur drejt vendit të ngjarjes për të shuar flakët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: