Lajme

Përfshihet nga flakët lokali pranë Prefekturës në Fier

Bëhet me dije se zjarri ka rënë pas Prefekturës në Fier, ku siç shihet nga VIDEO e mëposhtme shtullungat e tymit kanë pushtuar zonën.

Zjarri ka rënë në kuzhinën e lokalit të shtetasit Hiqmet Driza. Fatmirësisht nuk ka të lëndua. Ende nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar flakët. Zjarrfikësja ka mbërritur në vendgjarje dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: