Lajme

Përfshihet nga zjarri godina e Shërbimit Informativ në Elbasan, digjen disa dokumente

Ambientet e godinës së Shërbimit Informativ Shtetëror në Elbasan janë përfshirë nga flakët ditën e sotme.

Sipas informacioneve të para janë djegur disa dokumente me procesverbale, por nuk raportohet për persona të lënduar. Sakaq, zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close