Lajme

Përfundon në intubim pasi solli në jetë foshnjën, apeli i fortë për ndihmë: Kërkohet urgjent gjak nesër grup gjaku 0+,0-, B+, B- te Spitali Ushtarak

Nuk mungojnë apelet për ndihmë në rrjetet sociale për qytetarë të prekur nga Covid-19 dhe që gjenden në gjendje kritike në spitale.

Rasti më i fundit vjen nga një qytetare, e quajtur Anila Dinaj, e cila kërkon ndihmë për një nënë që sapo lindi fëmijën e saj ndodhet në intubim. Ajo kërkn grup gjaku nga persona që e kanë kaluar tashmë virusin.

POSTIMI I PLOTË: JU LUTEM SHPERNDAHENI LAJMIN SA ME SHUME …TE NJERZIT QE KANE MUNDESI PER TE DHENE NDIME …JU LUTEM

Kusherira ime, ishte ne muajin e 9 gati per te lindur. Dhe u infektua me covid. Me 39 e gjysëm, nisi terapin intesive. Nuk arriti përmirësim. E futën në sallë të lindte bebin. Operacioni shkoi mirë për bebin, ndërsa ajo ka 4 ditë në intubim, në gjendje kritike.

Kërkohet urgjent nesër grup gjaku 0+,0-, B+, B- te Spitali Ushtarak nga persona që e kanë kaluar Covidin.

+46763117148
Ju lutem kush ka mundësi për ta ndihmuar

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: