Lajme

Përfundon në kanal Benzi në aksin Gjirokastër-Tepelenë, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Gjirokaster-Tepelenë pranë fshatit Picar.

Bëhet me dije se një mjet tip Benz ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar në kanal.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Në venndgjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close