Lajme

Përfundon në kanal makina në Fier, lëndohet shoferi

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në Fier, në zonën e quajtur Beline.

Mësohet se si pasojë e udhëtimit me shpejtësi tej normave të lejuara, shoferi ka humbur kontrollin e mjetit “Opel Zafira” duke përfunduar në kanal.

Në foton e mësipërme shihet se automjeti ka marrë dëmtime të rënda, ndërsa po ashtu është lënduar  rëndë edhe shoferi  Ilia Shabani, 70 vjeç.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close