Lajme

Përgjaket festa në Itali, plagosen rëndë 6 djem dhe 4 vajza

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Taranto të Italisë. Mësohet se gjatë një feste në universitet janë p lagosur 10 persona, ndërsa në rrezik ishin mbi 300 studentë. Sipas mediave italiane, gjatë festës, dy grupe të rinjsh nisën të konfiltoheshin, e s herri më pas degjeneroi në përdorimin e a rmëve.

Si pasojë 6 djem e 4 vajza kanë mbetur të p lagosur. Autoritetet kanë sekuestruar të gjitha kamerat e sigurisë dhe po bën vlerësimet e saj, ndërsa të p lagosurit, për fat të mirë ndodhen jashtë r rezikut për jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: