Lajme

“Përgjithmonë bashkë”, piloti grek i dedikon fjalë të ndjera gruas 22 vjeçare

Harallambos Anagnostopoulos, i njohur ndryshe edhe si Babis, i ka dedikuar një postim bashkëshortes së tij të ndjerë, Carolina Crouch. Pesë ditë pas ngjarjes kur disa grabitës që hynë në banesën e tyre, piloti 32-vjeçar i dedikoi disa fjalë zemre nënës së vajzës së tij.

Me një foto nga dasma e tyre, e cila është mbajtur në Portugali, Babis shkruan: Përgjithmonë së bashku! Udhëtim të mbarë dashuria ime! Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Greqi pak ditë më parë. Katër persona të cilët shkuan për të grabitur një shtëpi në Greqi, përfunduan duke i marre jeten 20-vjeçares dhe varur qenin.

Ishte bashkëshorti që tha se njoftoi policinë duke prekur teelfonin me hundë por mediat greke sot kanë hedhur dyshime mbi të. Ato shkruajnë se ka shumë pikëpyetje lidhur me këtë ngjarje nga fakti se ai nuk kishte shenja te dukshme, ndryshe nga e shoqja, e deri tek arsyeja pse grabitesit ja lane telefonin afer.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: