Lajme

Përkeqësimi i motit, pezullohet lundrimi në Vlorë

Përkeqësimi i motit dhe deti me dallgë kanë sjellë pezullimin e lundrimit detar në Vlorë. Mësohet se për shkak të këtyre kushteve të motit, lundrimi do të jetë i pezulluar deri në datën 30 nëntor.Ndërkohë parashikohet qe sot dhe nesër të ketë stuhi dhe reshje te dendura shiu në Vlorë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: