fbpx
Lajme

Përkeqësohet gjendja e mjekut Alban Hatibi, shtrohet në “Shefqet Ndroqi”

Mjeku reanimator, Alban Hatibi është shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” ditën e sotme. Ai është konfirmuar disa ditë më parë me koronavirus, ndërsa sot gjendja e tij është renduar dhe mbahet me oksigjen. Alban Hatibi shërben si mjek anestezist-reanimator në Spitalin “Shefqet Ndroqi”.oranews

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button