Lajme

Përleshje masive mes shoferëve pas aksidentit, goditen edhe policët

Për.l.eshje masive sot ne Tirane. Një aksident mes një furgoni dhe një makine është bërë shkak i një sh.erri mes drejtuesve të dy mjeteve dhe disa personave të tjerë pak minuta më parë në zonën e Selitës në Tiranë.

Sipas dëshmisë së një qytetari për JOQ, personat që lëviznin me furgon donin të godisnin drejtuesin e makinës. Përleshja ishte e madhe dhe në fillim kanë ndërhyrë vetëm dy efektivë policie. Sipas dëshmitarit edhe efektivët janë goditur nga personat që ishin në furgon.

Është dashur ndërhyrja e shumë forcave policie që situata të normalizohej.

sherri selite

Qytetari shkruan: Te ura e selites. Ishin godit dy makina, nje fugon me kta te zinjt me nje pasat. Dhe kta te zinjt po benin debat e donin te godisnin personin qe i kishte kapur pak fugonin. Ne momentin qe erdhi policia, po i ndante ata filluan te perlesheshin me policin. Derisa u shtua nr i policeve dhe i kapen sepse ne fillim ata e sulmuan policin, dy prej tyre vun dor mbi policat.”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close