Lajme

Përleshje masive në rrugë në Sarandë. Qytetari filmon nga ballkoni: Po shikojmë filma aksion

Një skenë përleshje masive në rrugë ka ndodhur në Sarandë. Një grup personash godasin njëri tjetrin ndërkohë që shihet se disa prej tyre largohen nga frika.

Gjatë sherrit njëri prej meshkujve godet edhe një femër. Nuk duket as polici dhe as ndërhyrje të tjera. Nuk dihet se cili mund të ketë qenë motivi i këtij sherri, që nxin akoma më tepër turizmin në vendin tonë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close